
Onderhoudswerkzaamheden op de N35 tussen Raalte en Wierden
AlgemeenTWENTE - In de avonden en nachten van 3 en 4 april werkt Rijkswaterstaat aan het onderhoud van de N35. Tussen Raalte en Wierden is gedurende twee nachten een deel van de N35 in beide richtingen afgesloten.
Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers rekening te houden met omleidingsroutes en een extra reistijd van 10 tot 15 minuten. Het onderhoud bestaat uit het frezen van de bovenlaag van het wegdek en het aanbrengen van een nieuwe asfaltdeklaag.
De N35 wordt afgesloten op verschillende gedeeltes van de weg:
Tussen Nijverdal en Raalte in beide richtingen van maandag 3 april 20.00 uur tot dinsdag 4 april 05.00 uur.
Tussen Nijverdal en Wierden in beide richtingen van dinsdag 4 april 20.00 uur tot woensdag 5 april 05.00 uur.
Omleidingsroutes
Borden langs en boven de weg geven de omleidingsroutes aan. Door onvoorziene omstandigheden kunnen werkzaamheden worden uitgesteld.
Kijk voor meer informatie over de werkzaamheden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of bel met de gratis Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002.