
Expositie Leidi Schwarte-Wensink
AlgemeenYPELO - Begin november is in het Kulturhus Het Akkerhus in Ypelo weer een expositie ingericht. De expositie is deze keer ingericht door Leidi Schwarte-Wensink uit Nijverdal en oorspronkelijk afkomstig uit Enter.
Leidi Schwarte-Wensink nam ook deel aan de kunstroute in Enter. In ‘De Bron’ bij de Hervormde kerk maakte ze indruk met haar kleurrijke en warm getinte schilderijen waarmee de kunstenares de balans zoekt tussen abstractie en werkelijkheid.
Kulturhus Het Akkerhus is geopend voor deze expositie op 29 december, 26 januari en 23 februari van 14.00 tot 16.00 uur. De kunstenares zal op vrijdag 29 december aanwezig zijn. De toegang en de koffie zijn gratis. Het Akkerhus is te vinden aan de Ypeloschoolweg 2B te Ypelo. Voor groepen is bezoek ook mogelijk op andere tijden. Neem hiervoor contact op via beheerder@akkerhus.nl of 06 12 28 85 70.
![]()







